© Timo Riuttanen

Yhdistyksemme hallitus 17.12.2021 alkaen

 

Jenna Hakuni, jenna.hakuni(at)gmail.com, 0400202367

- Puheenjohtaja

- Sometiimi / Markkinointi

- Juniori- ja valmennusvastaava

 

Kaisu Koivunen, kaisu.koivunen(at)gmail.com, 0456300865

- Varapuheenjohtaja

- Kenttä- ja salivuorovastaava

- Pääseurassa johtokunnan edustajana

 

Niina Vihervaara, niina.vihervaara(at)gmail.com

- Sihteeri

- Sometiimi

 

Eveliina Serttilä, eveliina.serttila(at)gmail.com, 0443428007

- Rahastonhoitaja

 

Antti Juhela, antti.juhela(at)gmail.com, 0442850284

- Talkoovastaava

 

Juha-Matti Koivunen, urakointikoivunen(at)luukku.com, 0503367014

- Talkoovastaava

 

Heini Porri-Henttinen, heini.henttinen(at)gmail.com, 0406738366

- Hankintavastaava

- Tuomarivastaava

 

Miia Salovirta, miia.salovirta(at)harjavalta.fi, 0503604634

- Kioskivastaava

 

Pauliina Vihervaara, pauliina.vihervaara@gmail.com, 0451883923

- Harrastepesisvastaava

 

Johanna Lepistö, jokisalonkijohanna@gmail.com, 0445455639

- Ottelutapahtumavastaava

 

Satu Tähtinen, satu.tah66(at)gmail.com, 0407051687

- Jäsen